Μ
πορεί το κολυμβητήριο της Μυτιλήνης να είναι κλειστό αλλά... η Μυτιλήνη απέκτησε νέο "κολυμβητήριο" στο πάρκο Αγίας Ειρήνης. Δεν γνωρίζουμε πότε ο Δήμαρχος Λέσβου θα εγκαινιάσει αυτό το σπουδαίο έργο...Ας σοβαρευτούμε. Οι τελευταίες βροχές μετέτρεψαν τον αμφιθεατρικό χώρο του σιντριβανιού σε πισίνα - παγίδα για μικρά παιδιά και περαστικούς. Ας φροντίσει η Δημοτική αρχή για την άντληση του νερού πριν έχουμε ατυχήματα.
(φωτογραφία αναγνώστη)