Εντύπωση προκάλεσε στην ποδοσφαιρική κοινή γνώμη της Λέσβου η απόφαση του Ταξιάρχη Βέρρου να αφήσει την προεδρία της Καλλονής.
![](http://www.contra.gr/images/m/verros_1009_m.jpg)
Με επιστολή που απέστειλε στο ΔΣ, ο ισχυρός άνδρας του λεσβιακού συλλόγου, γνωστοποίησε τις προθέσεις του, τονίζοντας ωστόσο ότι θα παραμείνει κοντά στην ομάδα.
Πιθανότερος αντικαταστάτης του Ταξιάρχη Βέρρου φέρεται να είναι ο πρώτος αντιπρόεδρος της Καλλονής, Νίκος Μιχαλάκης. Τις προσεχείς ημέρες θα γίνει διοικητικό συμβούλιο προκειμένου να παρθούν αποφάσεις για το ζήτημα.
contra.gr